Munroe – Vlčí menuet

Přátelé, kamarádi, lišáci a vlčice, s upřímnou radostí si vám dovoluji představit videoklip k nové desce Munroe. Je to takový mini film, který vás ponoří do nálady hororů z 50. let Chtěli jsme natočit to, co vychází z naší oblíbené černobílé estetiky a současně něco, co je prostě úplně jinde, než většina dnešních klipů. Přejeme dobré pokoukání.

A nezapomeňte nám napsat nějaký komentář a když se vám to bude líbit, neváhejte sdílet a lajkovat. Díky a užijte si tu náladu! 🙏❤️
Odkaz: https://youtu.be/PE0Lh_PMOYo

V pátek 1.10.2021 ve 21:00, vystoupí básník Jan Kunze a hudebník Petr Uvira( Ladě, Vladivojna La Chia atd.) na zahájení festivalu Book the Film v Praze. Vystoupení proběhne v kultovní Kavárna Liberál a nově připravená hudebně-literární performance se opíra o texty z nové knihy Jana Kunzeho Monstre Charmant. V rámci večera se představí také básnířky Klára Šmejkalová, Natálie Dočekalová a Alžběta Luňáčková. Srdečně zveme!

Centrum současného umění EPO1 vás zve na výstavu Krkonošský poutník – Jiří Havel 90.

V dnech 12.9. / 3.10. / 7.11. / 5.12. / proběhnou vždy dvě komentované prohlídky, a to v 11:00 a ve 13:30 vždy s úvodním slovem kurátora Jana Kunzeho.

Místo konání:
Centrum současného umění EPO1
Elektrárenská 322 , Trutnov 54013, Poříčí

Srdečně zveme! 

Krkonošský poutník – Jiří Havel 90

V centru pozornosti

Přátelé, kamarádi, připravujeme pro vás v Ostravě v Centrum PANT novou talkshow se zajímavými a výjimečnými umělci. Mimo to, že chceme dát prostor jejich názorům a životnímu příběhu, budete mít také možnost si poslechnout jejich písně v netradičním, komorním podání. Talkshow bude probíhat živě, ale bude z ní pořízen i profesionální videozáznam, který zveřejníme přibližně 14 dní po akci. Každopádně to bude příležitost potkat a více poznat zajímavé tvůrce v jiném kontextu a takříkajíc na živo a na blízko. Věříme, že vás to bude bavit a srdečně zveme!

Milí kamarádi, fanoušci a příznivci, je to tady!!! Startujeme s Munroe projekt na HITHITu a máme pro vás nachystaných spoustu opravdu krásných a orginálních odměn! Rádi bychom s vaší pomocí vydali vinyl Divoké kvítí a jako bonus přidáme i debutovou desku Z čistého nebe. Odměny, které jsme pro vás přichystali jsou v různých cenových relacích a vybere si úplně každý. Koukněte, fakt to stojí za to! Kromě toho získáte i dobrý pocit, že jste pomohli na svět nové hudbě! ❤️ Nesmírně si vážíme vaší podpory, děkujeme za přízeň a věříme, že vám písničky i odměny udělají radost!

“Naštěstí ani ve třetí knize zatím příliš nešlape na brzdu. A prostě frčí dál po autobahnu jménem Život, neboť v jeho duši zůstává kus beatnika.” Z recenze na mou novou knihu Monstre Charmant, která vyšla na Ostravan.cz – Deník pro kulturu a umění. Přiznám se, že mi to totálně vyrazilo dech, protože Ivan Motýl je znám jako nesmlouvavý literární kritik. Děkuji za pozitivní reflexi a zájem! Nesmírně si toho vážím!

Rozhovor pro časopis Vlasta

Na webu Časopis Vlasta si můžete přečíst rozhovor, který jsme v létě vedli s Hana Halfarová. O umění, o skautingu, o cestování a další spoustě věcí o kterých normálně nemluvím. Ono je to vždycky o šikovnosti redaktora, který s vámi rozhovor vede. Ha… a zrovna mi přišla zpráva od čtenářky Vlasty, že jsem v té zpovědi dost upřímný. Všechno je propojené. ?

Ps: Krásný den všem ženám a dívkám